בריכה פרטית בחצר הבית זה חלום הילדות של כולם. רק המחשבה על בריכה פרטית מספיקה כדי להעלות במוחנו זכרונות קיץ מאושרים ותחושת שחרור וחופש. אנחנו מתרגשים רק מלחשוב על המים הצלולים והקרירים העוטפים את גופנו תחת שמש הקיץ החמה והבהירה.

בריכה פרטית – בלי לשבור את הכיס. בלי לשבור את הרצפה

הדבר הראשון שאנו חושבים עליו כשאנו חושבים על בריכה פרטית זו בריכה סטייל הבריכות הציבוריות שהולכים אליהם בקיץ עם הילדים והמשפחה: בריכה חצובה ברצפה, בעלת תשתית מורכבת למילוי וריקון, ומלאה מים באופן תמידי.

אולם, ישנה אופציה אחרת לבריכה פרטית: בריכה המונחת על הרצפה, אשר ניתן לטפס לתוכה באמצעות סולם, להרכיב ולקפל אותה בקלות. אנשים רבים מעדיפים אופציה זו ממספר סיבות:

זמן

בניית בריכה פרטית חצובה ברצפה הינה עסק הלוקח זמן רב. זה מתחיל בבקשת אישורי בנייה לבניית הבריכה הפרטית, שיפוץ הכולל שבירת הרצפה וחציבתו, ואז עבודות בנייה האורכות זמן רב ופוגעות באיכות החיים כל עוד הן נמשכות.

הבריכות שלנו- לעומת זאת- מסופקות לביתכם בתוך 48 שעות מרגע הקנייה- באחריות! מזמינים ביום שלישי, מקימים ביום חמישי, וכבר בשישי- שבת ניתן לשחות בהם. הקמתם היא מהירה ופשוטה וניתן לבחור הקמה עצמית בעזרת חוברות ההוראות וסרטוני ההסברה הפשוטים שלנו, או לתת לאנשי הצוות המקצועיים שלנו לעשות את זה עבורכם.

עלות

התקנת בריכה פרטית חצובה היא עסק יקר. עלויות עבודות השיפוץ, עלויות בניית הבריכה, עלויות המים ועלויות הניקיון מצטברות להון רב, ומהוות עלות מתמשכת אליה מתחייבים בעת רכישת הבריכה הפרטית.

הבריכות שלנו- לעומת זאת- זולות, לא צורכות עבודות תשתית כלל וניתן לקפל אותם בקלות וכך למלא אותם רק על פי צורך ולחסוך בהוצאות מים. בנוסף, ניתן להשתמש במים שלהם לצורך השקיית הגינה- גם זול יותר, וגם ירוק יותר!

סיכון

ישנם סיכונים רבים בבניית בריכה חצובה. היא מסוכנת מאוד לתינוקות ומגבילה את היכולת לאפשר לילדים או לנכדים להסתובב בחצר בלי השגחה. בנוסף, יש סיכונים הקשורים לעצם בניית הבריכה הפרטית. עבודות בנייה הן עסק מסובך התלוי בגורמים רבים וביניהם אישורי בנייה מהעירייה, עובדי החציבה, עובדי התשתיות ועובדי הבנייה. בנוסף, רעש הבנייה עלול להפריע לשכנים ולגרור רגשות שליליים רבים.

בריכת שחייה שלנו- לעומת זאת- פשוטות, זולות ואיכותיות. תינוקות לא יכולים ליפול אליהם בטעות מפני שהם דורשות טיפוס בסולם כדי להיכנס אליהם. בנוסף, כל הסיכונים הנוגעות לעבודות הבינוי והתשתית ותגובות שליליות מהשכנים לא רלוונטיות אליהם כלל… רק קונים, מרכיבים- ונהנים!

החצר האחורית

×
×

עגלת קניות

עזרה מנציג
1
רוצה לדבר עם נציג?
החצר האחורית
היי 👋
צריכים עזרה?