תקנון האתר

ברוכים הבאים לאתר החצר האחורית  – באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים בתחום הבריכות, ריהוט גן המתפנחים והמוצרים המתאימים ומשלימים לגינה  ולבריכה. 

האתר הינו חנות וירטואלית המופעלת ע”י חברת ביר אנד באן  בע”מ . השימוש והקניה ב-חצר האחורית בריכות כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה. אנא קרא תקנון זה בקפידה. שכן השימוש ב- אתר – החצר האחורית  בריכות מותנה בהסכמתך לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר החצר האחורית בריכות מצהיר בעצם ביצוע הרכישה – כי היונו מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר החצר האחורית בריכות,כי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד ביר אנד באן  בע”מ ו/או מפעילי האתר ו/או מי מטעמם, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות ביר אנד באן  בע”מ ו/או מפעילי האתר על פי תקנון זה.

  1. תנאי השתתפות

רשאי לבצע פעולה באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל ) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצויינות להלן ושהינו בעל חברות האשראי הינן:ויזה כ.א.ל ,ויזה אלפא, דיינרס קלאב ישראל בע”מ, אמריקן אקספרס בע”מ,ישראכרט בע”מ. מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור של חברת אשר דרכה התחייב המשתתף לבצע את הרכישה ,לעסקת הרכישה שעליה התחייב.

  1. המוצרים המוצעים

במקרה שאזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות שלא היו ידועות בעת ההזמנה / זכיה , תיהיה רשאית החצר האחורית בריכות להודיע ללקוח על ביטול הקניה / זכיה במכירה האישית , במקרים אלו הלקוח לא יחויב , והחצר האחורית בריכות תעשה את המיטב ותציע ללקוח מוצר חלופי.

עדכון מחירים – המחירים באתר נעשים על בסיס יום יומי על מנת להבטיח לצרכן את המחיר הנמוך ביותר. היה ונפלה טעות אנוש חריגה בלבד , השמטת ספרה , טעות בהקלדה , חצר האחורית בריכות מצהירה שטעויות מסוג זה יכולות להיעשות אך ורק  , בתום לב , ויש לראות בהם טעויות אנוש , היה וישנה טעות במחיר באתר , או יש ספק לגבי מחיר מסויים נא ליצור קשר מייד עם שירות הלקוחות באמצעות המייל [email protected]  או באמצעות טלפון 04-8554644

כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה חדשים לחלוטין (סוג א`) באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל תנאי האחריות והשירות המקובלים.

פרטים נוספים לגבי המוצרים ו/או השירותים המוצעים ,ניתן לקבל בחנות החצר האחורית  ו/או ע”י התקשרות טלפונית 04-8554644 לחנות (להלן ה”אתר”).

התמונות המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ואינן מחויבות.

האחריות הבלעדית למוצרים ,אספקתם, איכותם, טיבם, עמידותם, ויכולותיהם חלה על ידי יבואני המוצרים בהתאמה, ובהתאם לתעודות האחריות המצורפת לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא תהא כל טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך

במוצרים כגון : מתנפחים -/ שימשיות / גזיבו  לא תחול האחריות למעט בעת פתיחת המוצר.

  1. פרטי המשתמש

בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת את הפרטים הבאים :ת.ז /ח.פ ,שם פרטי, שם משפחה, שם, חברה, טלפון, יישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני, ופרטי תשלום. הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים ,לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברת ביר אנד באן  בע”מ.

המידע שנמסר בעת הרכישה מועבר דרך חברת קרדיט גארד בע”מ (החברה שנותנת את שרותי הסליקה באתר) והיא האחראית הבלעדית על מידע זה. כמו כן אנו מתחייבים שלא לגלות ולא להעביר כל מידע הקיים אצלנו (כולל פרטים אישיים וכרטיס אשראי) לאחר, למעט מידע הנדרש לצורך ביצוע ההזמנות באתר.

  1. תשלום ואספקה 

לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף עדיין לא יחויב בגין ההזמנה אלא רק יתבקש אישור בלבד מחברת האשראי של הלקוח בגין המוצר לפי מס` התשלומים אשר ביקש. החיוב יבוצע רק לאחר וידוא כי המוצר נמצא במלאי וניתן לספק את המוצר. המחירים באתר החצר האחורית  בריכות כוללים מע”מ .

ניתן לבטל רכישת מוצר עד 14 ימים ממועד ההזמנה, הביטול ייעשה אך ורק בהודעה שתישלח באמצעות דואר אלקטרוני להנהלת החברה , והנהלת החברה אישרה את הביטול. על פי חוק אם סופק המוצר חלה חובת החזרת המוצר אל מחסני החברה ע”י הרוכש כאשר הוא ארוז באריזתו המקורית ולא נעשה בו כל שימוש.

על אף האמור לעיל ,ניתן לבטל עסקה לרכישת מוצר בתוך 12 שעות מביצוע ההזמנה (ובתנאי שהמוצר לא סופק למזמין או הועבר לחברת ההובלות ) ללא כל חיוב בדמי ביטול על ידי הודעה בפקס או בדואר אלקטרוני. מעבר לזמן שצוין יחויב המזמין בדמי ביטול ,על ידי שליחת הודעה בפקס או בדואר אלקטרוני . מעבר לזמן שצוין יחויב המזמין בדמי ביטול (באמצעות כרטיס האשראי) בשיעור של 5% ממחירו הכולל של המוצר.

אם הועבר המוצר לחברת ההובלות או סופק ללקוח אזי יתווספו לדמי הביטול גם הובלות (הלוך + חזור). 

אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של ספקי המוצרים ו/או חברת המשלוחים .

מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולתם של חברות המשלוחים אפשרות לבצע את משלוח המוצרים לבית הלקוח מכל סיבה שהיא לרבות בשל מיקומו של בית הלקוח או בשל תנאי אספקה של ספקי המוצרים ו/או חברת המשלוחים,  הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצרים מן הספק ו/או מכל גורם אחר המחזיק במוצרים עד לא יאוחר מחלוף 10 ימים מהודעתה של ביר אנד באן  בע”מ ללקוח, ובמקביל יזוכה הלקוח במלא מחיר ההובלה, להוציא בזאת מכרזים ומכירות מיוחדות בהם דמי המשלוח ודמי הטיפול במוצר מאוחדים בסכום אחד. 

יש לעיין ברשימת האזורים החריגים למשלוחים –  לרשימת האזורים החריגים. הזמנה לאזורים חריגים תחויב בעלות בהתאם לפי המוצר.

במקרה של איסוף עצמי חובה לוודא מראש שהמוצר ישנו ולתאם איסוף עם אתר החצר האחורית בריכות. כמו כן לקוח שיבצע איסוף עצמי לא יחויב בדמי משלוח! 

  1. ברירת דין ומקום שיפוט

התנאים המובאים לעיל ולהלן ,פרשנותם ואכיפתם נשלטים על ידי חוקי מדינת ישראל בלבד. כל העסקאות המתבצעות באמצעות אתר זה הנן כפופות לדין הישראלי בלבד וכל הליך משפטי בגין כל עילה שמקורה בפעולה משפטית שהתבצעה באתר זה יתברר בבית המשפט מוסמך במחוז ת”א בלבד. הגישה לאתר זה וביצוע עסקאות באמצעותו מוגבלות אך ורק למשתמשים מישראל.

  1. תנאים נוספים

חברת ביר אנד באן 2017 בע”מ לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש מוצרים.

חברת ביר אנד באן 2017 בע”מ לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

חברת ביר אנד באן 2017 בע”מ שומרת לעצמה את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתה ,בין היתר באם יתברר לה שמתבצעת באתר פעילות בלתי חוקית.

חברת ביר אנד באן 2017  בע”מ שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת.

מבלי לגרוע מהאמור לעיל ,במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי , ובדרך כלשהי , ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה ,ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כח  ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר ,רשאית חברת ביר אנד באן 2017 בע”מ להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום , בתמונת המוצר או בכל חומר הדפסה אחר ,או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה באתר, רשאית חברת ביר אנד באן 2017 בע”מ, אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.

חברת ביר אנד באן 2017 בע”מ שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.

קניה מהנה.

 

תנאים כלליים ומדיניות ביטול העסקה: 1. בתמורה לאספקה המערכת, מתחייב הלקוח לשלם לביר אנד באן בע”מ את מחירה של המערכת, כמפורט בטופס ההזמנה, ובאותם תנאים המפורטים בה. 2. בהתאם להוראת החוק – ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר. 3. הודעה על ביטול תימסר בפקס/דוא”ל/דואר )מומלץ בדואר רשום(. 4. דמי ביטול בשיעור %5 או 100 ₪ יגבו בעת ביטול העסקה. 5. במקרה של ביטל עסקה שלא עקב פגם החזרת המוצר אל החברה תעשה על חשבון הצרכן. 5. לא ניתן לבטל עסקה במקרים הבאים: 1.6 .נעשה שימוש במוצר. 2.6 .המוצר הורכב בבית הלקוח. 3.6 .המוצר יוצר ע”פ דרישות או מידות מיוחדות של הצרכן. 7. תיתכן סטייה של %5%-2 במידות הרשומות באתר או המצויות בתצוגה, סטייה זו לא תהווה עילה לביטול או החזרת המוצר. 8. מוצרים אשר עשויים פלסטיק או PVC אין להשאיר תחת שמש. 9. בשעת רוחות וגשמים חזקים יש לפרק את המוצר ולאחסנו כשהוא יבש.

אחריות: 1. האחריות למערכות ישיבה ושולחנות שילדת אלומיניום משתנות ממוצר למוצר. 2. האחריות לריפודים/כריות הינה לשנה בשימוש סביר. 3. מוצרים אשר עשויים עץ/פוליווד/ראטן/מתכת במידה ויותקן תחת שמש מלאה ללא כירוי לא יכללו באחריות. 4. האחריות למערכות מתכת הינה שנה,אין אחריות לנזקי מים/חלודה. 5. האחריות לשמשיות/גזיבו/פרגולה ומוצרי הצללה, לא תינתן אחריות בגין מזגי אוויר, רוחות וגשמים. 6. האחריות אינה חלה במקרה של קרע/שבר. 7. האחריות אינה חלה על מוצרים אשר הורכבו באופן שגוי ע”י הלקוח. 8. בכל מקרה של תקלה/פגם חובה לדווח מיידית )עד 24 שעות( אחרת לא תחול האחריות. 9. האחריות אניה חלה על נזקים כגון שריטות מכות וכד’ שנבעו מהובלה עצמית או התקנה עצמית. 10. מוצרי עץ/במבוק, יש לשמן לפחות פעמיים בשנה. לא תינתן אחריות על דהייה/ בהירות הצבע של הרהיטים מהשמש.

הובלה והרכבה: 1. מחירי ההובלה וההרכבה הינם עד לקומה ב’ )במידה ומתאפשרת הכנסתם למעלית(. 2. מעל קומה ב’ במידה ולא מתאפשרת הכנסתם של המוצרים למעלית, יגבה תשלום נוסף בסך של 50 ₪ לכל קומה. 3. בכל מקרה שבו יתגלה במעמד האספקה כי דרכי הגישה מצריכים שירותים מיוחדים כגון: מנוף או סבלות חריגה יישא המזמין במלוא העלויות הנוספות.

×
×

עגלת קניות

עזרה מנציג
1
רוצה לדבר עם נציג?
החצר האחורית
היי 👋
צריכים עזרה?