כיסויים לבריכות בחצר האחורית תמצאו מגוון רחב של מערכות כיסוי לבריכה ביתית בגדלים ובצורות שונות: כיסוי דק לבריכה, כיסוי לבריכה intex, כיסוי קשיח לבריכה, כיסוי חשמלי לבריכה ועוד.

כל היתרונות ברכישת כיסוי טרמי!

כיסוי בטיחותי לבריכה ימנע כניסה של גורמים לא רצויים למי הברכה כגון: בעלי חיים, תינוקות, ילדים קטנים ומונעת כניסת חלקיקי אבק ומזהמים שונים.

אם הנכם מעוניינים להשתדרג במערכת כיסוי עמידה, נשמח לספר את כל הפתרונות והעזרים הדרושים להתקנת המוצר.

מחפשים כיסוי לבריכה ביתית? פנו אלינו עוד היום ונשמח להסביר לכם הכל על כיסויים לבריכות ביתיות!

ולשאלות  מוזמנים לפנות אלינו במדיה בעמוד הפייסבוק שלנו, ועמוד האינסטגרם שלנו

או לשלוח לנו הודעה דרך הוואטצאפ 

או בדף צור בקשר שלנו 

 

אחד האביזרים החשובים ביותר שיש לרכוש עבור בריכה הוא כיסוי ועל כך יעיד כל מומחה העוסק בתחום בריכות שחיה והסיבה לכך נובעת ממגוון השימושים שיש לאביזר הזה. כיסוי לבריכה יכול להיות מיועד לשמירה על בטיחות הבריכה, כאלו הם הכיסויים הבטיחותיים של חברת Automatic Pools Covers והוא יכול לשמש לשמירה על מי הבריכה נקיים, הן על מנת להפחית את הצורך בניקוי מקצועי והן על מנת להקטין את כמות החומרים הכימיים בהם משתמשים לתחזוקה שוטפת של הבריכה. בעת רכישת כיסוי בטיחותי חשוב לוודא באילו תוי תקן עומד הכיסוי שמתכננים לרכוש. כיסויים של חברת Automatic Pools Covers  למשל, נחשבים לעמידים ביותר, מכיוון שהן עומדים בתו האיכות האמריקאי אשר נחשב לאחד המחמירים. המשמעות של התקנים הללו היא שהכיסויים של Automatic Pools Cover מסוגלים לשאת במשקלים גבוהים במיוחד ולבלום את הנפילה הבלתי צפויה למי הבריכה.

למה נועדו כיסויי התריס?

מלבד הכיסויים הבטיחותיים אשר נועדו על מנת למנוע נפילה לתוך מי הבריכה, ישנם גם כיסויי תריס. כיסוי תריס נרכש בדרך כלל על מנת לשמש כאביזר אסטטי לזמנים שבהם הבריכה אינה בשימוש. אלו הם הכיסויים המעוצבים ביותר והם מגיעים בשלל צבעים מכיוון שהם עשויים ממגוון חומרי גלם, אך הם אינם יכולים לשמש בתור כיסוי בטיחותי, מכיוון שהם צפים מעל מי הבריכה (דבר שגם מעניק לכיסויים הללו את המראה הייחודי). בעת רכישת כיסוי תריס חשוב לשים דגש על צורת החיבור של הכיסוי לדפנות הבריכה, מכיוון שזה ישפיע כמו על נוחות השימוש בו וכך גם על אטימות הכיסוי ללכלוך.

כיסוי טרמי

הסוג השלישי של כיסוי לבריכה שניתן למצוא אצל המשווקים הוא הכיסוי הטרמי. הכיסוי הזה מיועד לאזורים קרים, למי שמעוניין להשתמש בבריכה גם בחורף, למי שאינו מעוניין לרכוש מערכת חימום מים יקרה וגם למי שהבריכה שלו ממוקמת בצד הצפוני של החצר ומסיבה זו אינה חשופה מספיק שעות לקרני השמש. הכיסוי הטרמי ילכוד את כל החום ויותיר את מי הבריכה חמימים ומוכנים לשימוש. כמו כן, כיסוי זה גם נחשב ליעיל במיוחד מפני אידוי מי הבריכה במהלך הקיץ.

×
×

עגלת קניות

עזרה מנציג
1
רוצה לדבר עם נציג?
החצר האחורית
היי 👋
צריכים עזרה?